| Oxanna a întrebat:

am un hamstr pitic rusesc, si am o problema cu el...de obicei seara il verific inainte de culcare sa vad daca e totul ok. Acum, seara cand m`am dus sa vad ce face, am observat ca e taiat sub labuta din fata. Are asa o zgarietura mica, si i`a curs sange. Mi`e tare tare frica sa nu pateasca ceva. Va rog cei care va pricepeti dati`mi un sfat ceva ca nu vreau sa moarasad multumesc.si dau funda happy

Răspuns Câştigător
| iuli a răspuns:

Nu moare dintr-o zgarietura, stai linistita! Verifica cusca/locul unde a stat. Probabil ca este acolo ceva ascutit in care s-a zgariat.
Succes!

3 răspunsuri:
| AnnDaTv a răspuns:

Daca ai rotita la cusca.(Aia pe care se invarte hamsterul),se putea zgaria acolo, sau de cusca - s-a zgariat -Nu moare -Tu daca te zgarii mori? Cate zgarieturi am eu XD
Nu A patit nimic, in trece stai linistita.

| Reveenton a răspuns:

Poate are o mancarime la labuta si sa scarpinat prea tare sau in timp ce se juca sa ranit!

| Tynukka_9814 a răspuns:

Si eu am un porcusor de guineea, si al meu a avut o bubita la gat dar i-a trecut i-am dat cu dezinfectant (albastrudemetil) si s-a vindecat.