| cretulina2013 a întrebat:

Sunt gravida am o luna de sarcina si aseara mi-a curs sange pe chilotei m-am speriat foarte tare. In ultimele zile am fost si stresata. Imi este frica sa nu pateasca ceva copilul eu tocmai vineri ajung la doctor pentru ca nu sunt in tara. Pe internet spune ca este ceva nornal dar imi este frica. Ajutati-ma va rog dati-mi in sfat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul trimestru de sarcina pot sa apara unele mici sangerari care se pot considera ca fiind "normale" adica nepericuloase pentru integritatea sarcinii. Dar daca se repeta vizita ginecologica devine obligatorie. Multa sanatate!