| Alexiaaa16 a întrebat:

Buna, TPU! Am un pechinez de aproape 5 luni si de o luna si ceva a apucat-o niste (crize) nu stiu daca sunt crize, sa explic putin. O ia dintr-o data tremuratul si paralizeaza, dureaza 30 min sau mai mult!

3 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Ori este frig în încăpere (30 min pentru că atât îi ia să își regleze temperatura) nu contează că ție îți e bine pentru că de obicei cainele are simțurile mai puternice, sau are rabie.

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la medic, fiindca este grav!

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Ceea ce descrii tu seamănă cumva cu asta? https://youtu.be/D-0bAeAsSFY Dacă se comportă câinele tău la fel du-l la medicul veterinar.