| EmoDoll a întrebat:

Hey TPU
Am un pechinez de opt luni(e baietel)
Si aproape de o luna are probleme cu un picior din spate
Mie mi-a spus mama ca la prins din greseala in usa, dar el a mai stat cu un doberman de vreo 5 luni
S-ar putea sa il fi muschat e coloanasad
Voi ce credeti?
Funda

Răspuns Câştigător
| Dydy112 a răspuns:

Se poate sa il fi muscat, dar daca l-a lovit si mama ta poate i s`a agravat.Cel mai bine du`l la veterinar si vei afla. happy

3 răspunsuri:
| SmartLie a răspuns:

Il poti duce la veterinar si cred ca poti afla adevarul si sa il si vindeci!
Bafta!

| ZuZuZuuuUzUZuuu a răspuns:

Pai ambele variante sunt posibile desi ar fi putut si sa cada pe ceva mai dureros pe acel picior din spate parerea mea. Sper sa se faca bine happy

| ZuZuZuuuUzUZuuu a răspuns:

Si da il poti si duce la veterinar vorba lu Dydy112