| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

BUNA TPU am un peste de acvariu betta care are innotatoarele zdrentuite si rosii(inflamate)ce sa fac? ce pot sa ii dau? funda si vot

Răspuns Câştigător
| Buzatu_Adrian_Emil_1974 a răspuns:

Si al meu are la fel dar are si o buba la coada alba si e un mascul turcoaz! Al tau ce e si ce culoare are a da trebuie sa ii iei un ulei de limpezit apa dar sa nu pui mult pentru ca moare eu odata am avut 10 gupi si am pus mult pentru ca avea apa murdara si a dua zi au murit toti pana si plantele din acvariu sau ofilit!

| Roxin_Alex_1989 explică (pentru Buzatu_Adrian_Emil_1974):

Mersi dar unde pot gasi uleiul?

| Buzatu_Adrian_Emil_1974 a răspuns (pentru Roxin_Alex_1989):

La veterinar sau la pet shopul di carefour si trebuie sa ii iei niste macare granule ca sa le manance sunt ca niste vitamine pentru pesti! Funda?