| kibiusa99 a întrebat:

am un peste rosu si mic si azi i-am schimbat apa din acvariu. dupa ce l-am bagat inapoi in acvariul sau i-am dat de mancare si am observat ca atunci cand manaca mancarea, o scuipa si tremura apoi...va rog spuneti-mi ce are ofer funda dar sper sa nu fi racit...

Răspuns Câştigător
| Mitsi5 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sal duci la un veterinar... Poate ca are o boala sau cine stie ce.asa facea si papagalul meu si mi-a dat niste pastile sa-i pun in apa din care bea da nu mai stiu ce a spus ca are...Sorry.Norok cu pestisoru'!

2 răspunsuri:
| cipailina a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, un vecin mi-a zis ca o avea frisoane straight face Nu e asta in orice caz, al meu era racit. Totusi iti recomand sa mergi la veterinar!

| Niiiicu a răspuns:

E posibil sa fie racit, sau e apa prea rece, sau pur si simplu nu se simte el bine