| anonim_4396 a întrebat:

am si eu un papagal de 5 ani iar acum vreo 2 sapt am observat ca nu mai canta, rar mai mananca si sta in colivie cu capul intors la spate si tremura! va rog sa imi spuneti ce are ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

A facut si el o viroza sau o raceala. Nu te putem noi ajuta, ar fi bine sa mergi la un veterinar, sa-i zici simptomele si vezi ce iti spune el sa faci.

| Zenithf a răspuns (pentru Zenithf):

P.S. la un veterinar sau la un crescator de papagali.

4 răspunsuri:
| Sup3rN0va a răspuns:

E racit sau are febra papagalilor.
La veterinar rapid. dar oricum la mine si-a revenit de la raceala.
La febra e mai rau.

| simona15andrea66 a răspuns:

Pai asta inseamna ca a murit daca i dai atat sa manace coliba aia no so tine mult pana la urma o sa cada cu capul in jos si rolling on the floor

| TheHeineken a răspuns (pentru simona15andrea66):

Ca el singur intoarce capu