| Heatherpazz a întrebat:

Am un soricel rasa dansator care s-a ales cu o ciuperca de piele. Am fost la veterinar deoarece am observat ca are o rana adanca dupa ureche si ii curge sande coanstant.Veterinarul mi-a dat un unguent pe care il pot pune pe rana si o solutie de pus in apa, anti-scarpinat. Dar tot se scarpina si rana i se adanceste.Am incercat sa-i pun un urgo, dar si un guleras improvizat si le-a dat jos imediat ...Ma puteti ajuta va rog? Ofer fundita big grin

Răspuns Câştigător
| ligiligi a răspuns:

Buna. Sa ii mai pui unguent si apa si leaga un pansament la rana.Ca sa nu il dea jos leaga cu un siret sau o ata mai groasa in jurul pansamentului. Fundita? big grin.