| KidutzuLuvv a întrebat:

Buna TPU

Acum cateva zile m`am scarpinat in jurul buriculuistraight face, si din greseala am bagat degetul in el, p moment a fost dureros, dar de atunci ma mananca intrunastraight face
am observat ca am facut si o rana inauntru...
Ce sa fac? sa nu mai ma manance si sa imi treaca rana?straight face
va rog mult sa nu faceti caternica sad
ofer fundita

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

----> Inseamna ca ai avut degetul murdar si asta a afectat buricul.

----> E posibil sa fii` facut o ciuperca!
... Daca in interiorul buricului iti e rosu si te mananca, e posibil sa fie doar o simpla infectie, dar e posibil sa fie si o ciuperca!

---> Uite ce`ti recomand eu: ''Du`te la medic! ''.
---> Medicul de familie iti va da o crema, care daca o vei folosi nu vei mai avea probleme, iar acea mancarime va disparea! big grin

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Krisha a răspuns:

Du-te la medic ca nu e de joaca cu buriculhappyMai bine te duci acum si rezolvi mai repede cu tratament decat mai tarziu cu ceva mai greu. Asta e cea mai buna solutie:*Bafta!

| JaneEyer a răspuns:

Iti propun sa te duci la medic, pentru ca ar putea sa fie serios...mai bine iti tratezi ce ai decat sa dia in alte complicatii:*... sper ca te.am ajutat:*