| Maria9931 a întrebat:

Aş avea nevoie de puțin ajutor..Cum aş putea să îmi conving părinții să mai cumpărăm un papagal nimfă pentru papagalul meu? Adică, mi-ar plăcea să am doi papagali pentru că cel pe care îl am acum e foarte prietenos: ştie să zică câteva cuvinte şi tot timpul se linguşeşte pe lângă noi

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vreau sa te anunt ca odata ce-i iei o pereche, voi nu veti mai exista pentru el, veti fi efectiv oamenii care-i dau mancare.

| Maria9931 explică (pentru Adry05):

A! Inteleg...multumes de raspuns.