| lorenyta13 a întrebat:

Buna TPU as dori sa fac un anunt. Cine doreste sa aiba un hamster mic si dragut s-au 2 porcusori de guineea pui? Doresc sa ii pot da cat mai repede posibil.Eu stau in otelu rosu localitatea Caras-Severin pretul la porcusori este de 40 lei si la hamster este de 17 lei.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Just4Joker a răspuns:

Scump...
Ce zgarcita esti, fa... Cum sa vinzi un suflet? Faci trafic cu carne vie? Las' ca te dau eu pe mana politiei, luate-ar dracu'!

| lorenyta13 explică (pentru Just4Joker):

Ce ai ma ti rau vezi-ti de viata ta

| Helăăăăăuu a răspuns:

Eu as vrea. Asta e raspunsul pentru pentru intrebarea ta. Baga-i pe Okazii laughing)))))

| Tchami a răspuns:

Sa il saluti pe Fernando din partea mea daca tot esti de acolo laughing
Multumesc laughing!