| monymary a întrebat:

as vrea niste idei de la,,propietarii" de pisici, cam care este comportamentul lor?

Răspuns Câştigător
| ItachiUchiha a răspuns:

Comportamentul lor este normal :sunt istete, isi vaneaza prada, sunt jucause, le place sa le alinti si sa le mangai pe burtica.

1 răspuns:
| AnnePanda a răspuns:

Nu sunt de accord cu vulturul. Nu e la toate la fel, deci sa nu te astepti daca vezi la pisica vecinului ca e cuminte si ascultatoare ca asa va fi si a ta! Stiu din propia experienta. Dpinde de la pisica la pisica, de cum a fost tratata si crescuta inainte. Daca e mica probabil ca o sa o cresti de acum incolo in casa, se va obisnui cu tine si va fi cuminte si prietenoasa. Dar daca nu o bagi deloc in seama si cu atat mai mult nu ii arati afectiune zilnica, o tii afara si cam uiti sa-i dai de mancare / apa / etc atunci o sa fie mai neascultatoare, indiferenta. nu te va baga mult in seama. Totusi tu sa stii ca te iubeste, si cand vrea poate fi si prietenoasa. Sper ca te-am ajutat. Bafta ^-^