| Haiducul325 a întrebat:

Cum se schimba comportamentul unei pisici dupa sterilizare?

2 răspunsuri:
| Ingercuaripinegre a răspuns:

In bine. o ajuta daca stai la bloc.

| amalia8382 a răspuns:

Am 8 pisici...5 mari care sunt sterilizate și 3 mici care nu pot fii încă o să îți spun cu a fost în cazul meu.
Primul motan doar s-a îngrășat nu a avut nici o schimbare de comportament în rău dar poate a devenit puțin mai iubitor.
A doua pisica( fetiță) nu s-a îngrășat nici o schimbare este puțin cam antisocială (așa a fost mereu)
Alți doi motani unul dintre ei a fost acum tau după sterilizare
Nu se trezea nu putea stea in lăbuțe după 2 zile a fost rău dar acum este foarte bine aleargă este vesel etc
Cam așa nu mai are rost sa zic la toate dar nu este nimic de rău