| 27110012 a întrebat:

Buna tpu.As vrea sa construiesc o racheta dar nu una din sticla ci as vrea sa folosesc un tub de metal in care o sa bag combustibilul si botul ei sa fie din plastic pe care o sa il lipesc de tub. Spuneti-mi care sunt sansele sa zboare si daca stiti o metoda cu ce am inceput eu mai sus dar fara motor ca nu am! Dau funda

Răspuns Câştigător
| dAnIeLcLaUdIu a răspuns:

Depinde cum o construiesti ...adica tot depinde de asta, daca tubul ala de metal e greu ii scad sansele, nu stiu cat de mare vrei sa o faci dar ai putea folosi si tu un tub de carton(de la folia alimentara de exemplu.e usor) scrie-mi pe privat

| 27110012 explică (pentru dAnIeLcLaUdIu):

Da-mi adresa ta de yahoo te rog

| dAnIeLcLaUdIu a răspuns (pentru 27110012):

Nu mai folosesc mess-ul de cv timp...
sad

5 răspunsuri:
| dAnIeLcLaUdIu a răspuns:

Da-mi fb tau sau ceva orice, ca din cauza ca esti junior nu pot sa iti trimit mesaje pe privat

| 27110012 explică (pentru dAnIeLcLaUdIu):

Care e fb tau ca te caut si iti dau cerere

| dAnIeLcLaUdIu a răspuns (pentru 27110012):

Stai asa... uite asta
pe yahoo(mess)
tikimester@yahoo.com
nu rade e o adresa de la un cont de manager
dai add si ma mai uit eu pe TPU si dupa ce-mi dai add intru pe mess