| edi1098 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un caine dar nu stiu ce rasa. Vreau sa fie de talie mare(sau mijlocie) si sa fie accesibil si la pret, si sa nu fie "momie", gen Rottwailer, Amstaf...
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Labrador,Golden,Huskie,Malamut,Cocker,Ciobanesc german.

Daca vrei de rasa te va costa cam 200-250e un pui, daca vrei de pe net o corcitura gasesti metis de ciobanesc german si la 200lei...
Doar cainii cu pedigree sunt de rasa sau cei care provin din parinti cu pedigree(daca vezi actele), restul metisi.

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Labrador/boxer?