| Alleexxaa a întrebat:

As vrea sa mi cumpar un caine, dar nu stiu ce rasa. As vrea un caine de talie medie / mare chiar daca stau la un apartament cu 3 camere. V as fi recunoscatoare daca imi veti spune si cum se ingrijeste rasa respectiva.

Fundaa!

4 răspunsuri:
| Seven07 a răspuns:

N-ar fi mai interesant daca NU ai cumpara un caine care este deja ingrijit si ai adopta un maidanez? Sunt si ele "suflete" creaturi in viata si pot sa pun pariu ca pot avea loialitatea celor "de rasa "

| Ada78 a răspuns (pentru Seven07):

Asa e.In plus mai bine salvezi un suflet de la eutanasiere decat sa cumperi un caine de rasa pura.

| Seven07 a răspuns (pentru Ada78):

Nu exista "rasa pura", toti suntem corciti din ceva, asta-i tot.

| Alleexxaa explică (pentru Seven07):

Mai astept pareri.