| Danyelusha a întrebat:

As vrea sa va intreb daca este adevarat ce am auzit: daca o catea gravida, nu are culcus sau o cusca, nu naste. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Florin6326 a răspuns:

Nu,nu este adevarat.Va cauta indelung un loc care i se pare ei mai adecvat si in final va naste acolo.

3 răspunsuri:
| mary0110 a răspuns:

Nu stiu precis... dar eu i-am facut culcus cainelui meu dar a nascut in dulapul meu.

| MKV a răspuns:

Dar ce e closca?laughing)) maidanezi nu au culcus si se imultesc...

| PitiicRoxy a răspuns:

Nu stai linistita! Catelusa mea este insarcinata si i-am facut un culcus unde sa nasca si nu sta acolo si-a gasit ea alt loc deci isi va gasi un loc acolo undea ea crede ca e mai bine!