| annia_9416 a întrebat:

Vreau si eu sa cumpar un bichon maltez. pui. si nu prea scump daca se poate laughingbig grin

3 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

Eu am un bichon bolognese, unul maltese costa 1200 lei la pet shop si 500lei la crescator,poti sa cauti pe net cineva care doneaza un catel bichon maltese cu carnet, daca vrei sa fii sigura ca este rasa pura ar trebui pedigree, daca doneaza cineva trebuie sa dai macar 10 bani daca esti superstitioasa, eu iti recomand shih tzu sunt mult mai blanzi decat bichonii, bafta!

| Ruxuletz a răspuns:

Un bichon maltez costa peste 300 de euro...rasa pura... daca vrei rasa asta trebuie sa ai bani, nimeni nu ti-l da pe 1 leu.

| ffbroxana a răspuns:

Eu am un pui de bichon, 2 luni, il dau 500 ron, eu l-am luat cu 1300