| Kristinake a întrebat:

Buna TPU.Astazi am iesit cu catelusul meu afara, era -12, ne-am primblat 5-10 min, apoi cand am intrat dupa catva timp a inceput a stranuta, e ceva normal? Cum il pot trata?

Răspuns Câştigător
| maria999 a răspuns:

Buna! Stai linistita cainele tau nu va pati nimic si eu am un caine si este foarte sensibil si al meu ieri a inceput sa stranute si m-am speriat am fost cu ea la veterinar si mi-a spus ca nu este nici o problema! Este din cauza vremi ar fi bine cand intri nin casa cu el sa-l stergi cu un prosop cald. Daca inca mai stranuta atunci ar fi bine sa mergi cu el la un cabinet veterinar doctorul este cel mai indicat om care ar putea sa-ti recomande ceva pentru animalutul tau! Sper sa nu fie ceva grav!