| YousAnonimul a întrebat:

am o intrebare mai ciudata de catva timp mi-au iesit un fel de cosuri ceva de genu care sunt rosii pe capul penisului este normal asa ceva iar daca nu cum as putea trata alea nu ma dor dar arata urat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

E vorba probabil de o iritație (sau chiar o infecție ușoară). Mergi la medic pentru diagnostic și tratament.