| Șosețică a întrebat:

Azi am luat un motanel de la Veterinar pentru ca nu avea casa si nu stiu ce nume sa ii pun ma puteti ajuta?
(e baiat)

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Buna!

Si eu am un motanel. Ai facut un gest tare dragut ca i-ai oferit o casa. Avand in vedere ca ai zis ca este motanel inseamna ca este baiat, deci propunerile mele ar fi:

-Tom
-Tomy
-Peticel [daca are pete]
-Zuzu
-Millo
-Lulo
-Bondarel [daca este roscat]
-Blacky [daca este negru]
-Zipy

Sau altele. In functie de ce alegi tu. Pa! happy

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Tibylove struck.Memo,Bijoux,Tedy,Rio

| lunarwolf a răspuns:

Mie imi place mult numele Oscar. Am avut un motanel numit asa. happy
Sau Otis, Millo.

| asdfghjklș a răspuns:

Tommy, asa il chema si pe al meu

| timiHash a răspuns:

Tomitza big grin sau Timi laughingsau Tomy sau Icsuletz thinking

| aalwayss a răspuns:

Sisi.
Issa.
Cassiiee.

| andrutza_2871 a răspuns:

Koko
miki
lesy
fundita?

| 18missy a răspuns:

Pai daca este fata poti sa ii puibig grineizi,Fifi,Bella...daca e baiattongueeticel(daca are pete), Balu, Benny... sper sa iti fiu de ajutor. funda?

| ionela_5415 a răspuns:

Daca e baiat tomy iar fata bella