| monica2000 a întrebat:

Cainele meu plange si nu-l pot opri. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Nu plangelaughingdoar ii curg ochii ceea ce ar putea insemna ca l-a tras curentu' si poate a dormit pe asfalt(trotuar)laughing Fa niste ceai de musetel dar nu prea tare si da-l pe la ochi in fiecare zi pana ii trece(in maxim 1 saptamana va fi ca nou)winking

2 răspunsuri:
| ๓itนpitน a răspuns:

Plange de nebun sau a patit ceva, poate ii este dor de ceva, poate e lovit. Poate l-ai neglijat bietul de el

| mpeacelove a răspuns:

Da-i ou crud sau chefir, indata o sa-i treaca, asta daca plinga de durere sau vreo boalawinking