| anonim_4396 a întrebat:

Cainele meu, de cateva zile face ca un lup, plange, latra...
Ce i se intampla?

10 răspunsuri:
| YoCookieMonster a răspuns:

Poate fi in sezonul de imperechere.Aceasta este o reactie canina complet obisnuita.
Mai bine, l-ai duce la o femela sa faca pui, sau daca nu vrei pui, il poti castra happy
Daca nu aplici una dintre metode, ma tem ca va trebui sa te obisnuiesti cu zgomotul laughing

| viotedy a răspuns:

Simte o catea in calduri.

| Seby90 a răspuns:

A vazut twilight.

| aFurisit a răspuns:

Are nevoie de o catea, o lupoaicaa xD

blushing

| Geniuss a răspuns:

E indragostit

| Alberto97 a răspuns:

Cati ani are cainele tau daca are peste 2 s-ar putea sa fie din cauza ca e perioada de imperechere

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Poate fi din mai multe cauze cum ar fi : plictiseala,''controverseaza'' cu altii caini, se simte singur, posibil sa fi intrat in calduri sunt foarte multe multe cauze...

| adriancraiescu a răspuns:

Maturizare,amor happy

| ShakyBettySweet a răspuns:

Cainele tau se pare ca este in perioada caldurilor.Scheauna prin casa fiindca vrea sa fie liber, sa mearga la catele. Poti cauta pe cineva care are o catea de aceeasi rasa.winkingIar pentru ceilalti, nu trebuie sa'l duca la o lupoaica doar pentru ca face ca un lup laughing

| Cosmin1122000 a răspuns:

Buna! Daca urla... Poate sa fie in perioada de imperechere