| anonim_4396 a întrebat:

Cainelui meu ii chioraie matele. A vomitat acum doua seri, dar dupa s-a simtit bine. Ce o avea?

5 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Probabil,a mancat ceva si nu ia picat bine la stomac. Chiroie matele, tie nu? Ai vreo problema? Nu, nici el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate are indigestie sau gastrita. Ori raceala la intestine. Depinde ce a mancat. Sa ai o zi frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Recomand sa-l duci la veterinar.E cel mai sigur.

| karsivan a răspuns:

A facut indigestie a mancat lacom sau mult, daca ii mai chioraie matele poti sa-i dai carbune medicinal de la farmacia de oameni.

| Kittylover2011 a răspuns:

Poate a facut enterocolita, sau i-ai dat prea multa mancare. Daca nu poate manca trebuie sa i dai lichide, si ceaiuri amare, iar apoi paine treptat.