| Rebbbeca a întrebat:

De o saptamana-doua ma doare burta de la buric mai spre stanga.Imi mai chioraie matele fara sa imi fie foame, sete.De ce? Poate fi si din cauza ca nu mi-a venit ciclul luna aceasta si urmeaza sa vina? Normal sosea pe 25...

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Sunt exact in aceeasi situatie. Este vorba despre sindromul premestrual, care se manifeste diferit, de la fata la fata. Probabil ca esti doar balonata(mie mi se intampla des inainte de menstra). Nu iti face griji, se rezolva odata cu venirea,, perioadei". Pune fierbinte in acea zona si o sa iti faca bine. stai de asemenea cu picioarele in apa fierbinte, mamanca Activia, are efecte bune pentru balonare.

Multa bafta!