| Rebbbeca a întrebat:

De o saptamana-doua ma doare burta de la buric mai spre stanga.Imi mai chioraie matele fara sa imi fie foame, sete.Am si gaze foarte des pe moment.De ce? Poate fi si din cauza ca nu mi-a venit ciclul luna aceasta si urmeaza sa vina? Sincer, a intarziat cu trei zile.A inceput luna trecuta pe 25

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Probabil. Daca nu, mergi la medic. Bafta!

| Dyutzza a răspuns:

Cred ca trebuie sa-ti vina. Eu personal aveam aproape aceleasi simptome numai ca ma durea si in partea dreapta, credeam ca am apendicita dar totul s-a adeverit a fi simptome premestruale. Nu este exclus sa ai si altceva, daca durerile persista apeleaza la un medic.

| Aηηush a răspuns:

Așa a început și la mine. Aceasta este problema. Întârzierea este normală, este neregulat. Abia peste mai multe luni, un an chiar se reglează. Fundiță puppy dog eyes

| Raluca200422 a răspuns:

Se poate sa iti vina după o luna