| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

Cam cat ar costa un porcusor de guinea in botosani? Dar o cusca?
Daca nu am cusca ar merge o cutie cu gauri, iar la fund sa pun ceva de plastic sau o sticla?

3 răspunsuri:
| NuStiuCeNumeSaImiPun explică:

Dar eu o sa-i bag inseamna o sa-l scot ma refeream doar pe timpul nopti si cateodata de lumina rezolv iau eu ceva dar ar merge daca la fund as pune ceva de plastic sau o sticla?

| devilll a răspuns:

Am avut si eu porcusori si i tineam in acvariu mare
neaparat mare
pentru ca le place sa mai si fuga
si cumpara doi ca altfel se plictiseste rau
si au mare nevoie de afectiunehappy

| macydacy a răspuns:

Hey si eu mi-am cumparat porcusor de guineea in total cu tot cu cusca a fost 160 lei adica 1 milion 600, porcusorii de guineea au nevoie neaparat de lumina si nu ii poti pune in cutie cred eu pentru ca sunt foarte sensibili si pot sa moara de suparare daca nu ii bagi in seama si se simt inchisi pana la urma si animalele au sentimente iar porcusorii sunt ultra sensibili