| Luciii a întrebat:

Buna TPU.

Cat alapteaza cateaua puii? Am inteles ca pana sa ii nasca ii tine 63 de zile +/- 5 zile thinking

In curand va naste. Si vreau sa aflu cat alapteaza.

Mersi.[Funda]

Răspuns Câştigător
| BluezZzz a răspuns:

Fiecare caine alapteaza diferit depinde el poate alapta chiar si 8 saptamani unii doar 3 dar daca ea nu alapteaza mai mult de 5 saptamani si prima zi nu o sa manance nimic nu te speria si a doua zi pe la jumatatea zilei dai de mancare si daca nu le mai are lapte dupa 5 saptamani dale u cu biberonu.

1 răspuns:
| Girlikeaboss a răspuns:

Buna si eu am catelusi mici, am doi AU IN JUR DE 6-7 saptamani si cateaua i-a alaptat cam vreo 3 saptamani dar depinde daca le dai o mancarica pe care ei o pot mancas este si mai bine pentru ca se dezvolta mai repede...(ciorba, lapte, sau mancare speciala pentru catelusi mici)