| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca am luat niste catei la 6 saptamani dupa nasterea lor?
Adica un om are o catea cateaua alapteaza doar 6 saptamani puii si eu ii iau si le dau lapte de vacutza big grin si uneori paine dar doar in lapte big grin.
E grav daca i-am luat doar de la 6 saptamani de la nastere?
Ce imi recomandati sa le dau pentru a le creste imunitatea si a fi sanatosi ( au dpar 6 saptamani)
Cum pot avea grija de ei?
Vreau raspunsuri serioase.
Funda!

1 răspuns:
| CoffeeTIME a răspuns:

"lapte de vaca muiat in paine" nu mai citesc mai departe ca ma doare burta de ras