| lovepuppy a întrebat:

Ce diferenta este intre bigfoot si yeti?

Răspuns Câştigător
| FlaviuZz a răspuns:

BigFoot - este monstrul care locuieste in inim padurii(acolo in intuneric)
Yeti - este echivalentul lui bigfoot dar locuieste la polul nord(adica e alb si traieste unde este frig tongue )

Sper ca te-am ajutatwinking
Funda big grin

7 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Presupusul Bigfoot este din America de Nord, iar presupusul Yeti din Tibet (Himalaya)

| PufiCiufi a răspuns:

Bigfoot-picior bare iar yei-e yeti chiar numele iti spune dang

| hax0r a răspuns:

Bigfoot e brun si e din America Centrala si Yeti are blana alba si e din Asia (Tibet).

| SuntDur a răspuns:

''mate'';''bare'';''yei'' ma voi nu stiti sa scrieti corect?

| DE3a94 a răspuns:

Bigfoot are picoru mate si yeti traieste in frig iarna asa tin eu mintelaughingthinking

| CookieMonster_6225 a răspuns:

Bigfoot este o creatura din padure cu picioare mari.Yeti este o creatura de iarna, nu sunt sigura daca are picioare mari

| pycyu a răspuns:

Bigfoot... picior mare!
Yeti...Omu zapezilor!
Fantezii ambele!laughing