| Rebeccazz a întrebat:

Cine are caine?

Răspuns Câştigător
| Anna1999 a răspuns:

A mea nu este data inca la imperechiat insa peste ceva timp o vom da (sa intre in calduri)

10 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Eu; de ce?

| Rebeccazz explică (pentru DiannaDia):

Caut si eu...e fata ori baiat?

| Anna1999 a răspuns (pentru Rebeccazz):

Din ce oras esti? In cateva luni o dau pe a mea la imperechiat si poate o sa iti dau un pui {peste 6 luni}. A mea este bichon maltese

| DiannaDia a răspuns (pentru Rebeccazz):

E baiat...Caine Lup

| Rebeccazz explică (pentru DiannaDia):

Aaa

| Rebeccazz explică (pentru Anna1999):

Serios bichin cainele meu de suflet.eu sunt din Dragasani jud.valcea.dar pot sa vin la Bucuresti, la Ramnicu Valcea, Slatina sau nu conteaza pot sa vin si mai departe.te rog lasa-mi nr tau de tel. si adresa de email.Dar sa stii ca nu prea pot sa ofer prea mult.mami nu prea ofera prea mult.dar contacteaza-ma.

| Anna1999 a răspuns (pentru Rebeccazz):

Daca aflu ceva te anunt

| Rebeccazz explică (pentru Anna1999):

Ok mersi mult dar uh de unde esti? imi lasi si mie adresa ta de email va rog?

| Rebeccazz explică (pentru Anna1999):

Va rog lasa-mi si mie emailul tau.

| Rebeccazz explică (pentru Anna1999):

Uite asta e emailul meu...rebeccazz91@yahoo.com dar hnu stau pe el cant intrii ti-l dau eu pe al meu cel care stau pe el.

| Anna1999 a răspuns (pentru Rebeccazz):

A mea nu este data inca la imperechiat insa peste ceva timp o vom da (sa intre in calduri)