| LooreXd a întrebat:

Buna TPU.Colega de servici a mamei mele are cainele dorit de mine de mult timp. E bichon si are doar 8 luni, dar mama nu vrea sa ma lase cu el. De cand am aflat o tot incerc sa o conving si nu merge nici cum. Aveti cewa idei? FUNDA!
mersi...

Răspuns Câştigător
| HipHop4Life a răspuns:

Pentru inceput ai putea sa ii spui ca vei fi cuminte mereu. Alt ceva ar mai putea sa-i spui ca nu o sa mai ceri bani de cheltuiala (desigur ca dupa ce te vezi cu cainele nu esti obligata sa faci toate astea). Sau sa ii spui ca vei fi ascultatoare.
Bafta.

| LooreXd explică (pentru HipHop4Life):

Mersi.Sper sa functioneze!

1 răspuns: