| spyke321 a întrebat:

Credeti ca un caine de rasa pomeranian ar putea sta intr-o garsoniera? Va rog vreau un raspuns sincer (poate stiti pe cineva care are un poemeranian in garsoniera si sa imi spuneti cum se descurca cu el) DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sufletzel a răspuns:

Poemranianul este un caine mic si nu este extrem de energic, deci poate trai linistit intr-o garsoniera. Dar trebuie sa ii acorzi suficient timp pentru plimbare zilnica si joaca.

2 răspunsuri:
| the1answer a răspuns:

Daca il duci si pe la plimbare si nu il ti ca in inchisoare sigur ca da.

| RaVuL a răspuns:

Pomeranianul se face un caine destul de marisor si nu cred ca ai vrea sa il ai in casa cand este pui poti sa il lasi nici o problema dar trebuie dresat sa nu faca pipi sa nu faca treaba mare doar la locului hotarat de tine.
Funda?