| Cris06 a întrebat:

Bunna! Am nevoie de un sfat... vreau sa-mi cumpar o pisica sau un caine, m-am orientat asupra unor rase... voi ce imi spuneti sa aleg?

Pomeranian - caine
Chausie - pisica
Angora Turceasca - pisica
Egyptian Mau - pisica

Astept sfaturi ( eu sincer indragesc mult acest caine Pomeranian, dar iubesc si pisicile, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Mandarina888 a răspuns:

Sa te gandesti asa pisicile de obicei isi fac treaba la litiera dar urina lor miroase f urat si oricum o sa ajunga sa se impregneze in casa, lasa f mult par si parul lor este un par care provoaca boli, cainele in schimb daca il inveti de mic isi face treburile afara, cere el, plus ca nu lasa atata par si sunt mai usor de intretinut sunt mai iubitori si eu zic ca un caine iti va schimba viata!

4 răspunsuri:
| ßíïì a răspuns:

Nu ne intreba pe noi, conteaza parerea ta. Dar sincer iti recomand un caine.Ei sunt mai jucausi. Si nu e cum a zis Mandarina888 daca le pui ladita, pisicile nu cauzeaza probleme si nu miros urat.
Conteaza ce vrei tu nu noi. Pupici! kiss

| Mandarina888 a răspuns (pentru ßíïì):

Asta am spus si eu ca isi fac treaba la litiera dar degeaba miros, eu am avut pisica, prietenele mele au avut pisica la un mom dat nu mai simti dar eu am simtit pe hainele lor ca au pisici in casa, miroase! Urina lor are un miros specific poti sa le pui cele mai speciale granule ca tot miroase! Dar oricum fiecare cu parerea lui!

| ßíïì a răspuns (pentru Mandarina888):

Da...eu stiu mult mai bine crede-ma! pun pariu ca ai cam 10 ani...nu te mai baga daca nu stii(am vazut ce ai spus de foarte mult timp da nu m-am deranjat sa iti raspund).