| bmerry a întrebat:

Cum iti dai seama cand o catelusa ramane insarcinata? Si dupa cat timp trebuie aceasta sa fete? (Funda)

Răspuns Câştigător
| Ioanadulcik a răspuns:

La catelusa cend e gravida i-se ingresc tatele si catelusele tin 2 luni jumete :X... Sper ce te-am ajutat :X

| bmerry explică (pentru Ioanadulcik):

Chiar foarte mult, multumesc! Funda! kiss

| Ioanadulcik a răspuns (pentru bmerry):

Multumesc :X

| babyloving a răspuns (pentru Ioanadulcik):

Ele nu tin 2 luni jumatate ci mai putin cam 2 luni -/+ 5 zile.Acest semn este printre ele dar cele mai vizibile dupa cateva saptamani sau chiar zile sunt respiratie greoaie, nu are pofta de mancare.Inainte cu o saptamana, doua cel mult, catelusa isi va cauta un loc sa nasca.

4 răspunsuri:
| dasdsad a răspuns:

Buna. Pai iti poti da seama daca e insarcinata cam dupa 2 luni de la actul sexual. Atunci incepe sa-i creasca burta. Iar dupa ce esti sigura ca e insarcinata si ii creste burta tot mai tare, daca cumva o cauti si nu o gasesti, atunci cauta un loc refugiat unde sa nasca.