| Dahliaa a întrebat:

Cum pot sa adaug prieteni? Fundita!(scuzati-mi categoria)

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intri la profilul lui și dai clic pe Adauga ca prieten și dacă ai acceptul vei primi înștiințare, la fel se întâmplă și dacă a fost respinsă cererea.
Pa, pa.

| danielcretu1980 a răspuns:

Ce vrei sa faci cu ei?

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! http://www.TPU.ro/utilizator/ajjgi aceseaza linkul si vezi ca e profilul tau si dedesubtul pozei tale este,, Adauga Prieten,, si asa adaugi prietenii cat despre prietena ta scrii numele ei la Cauta! funda?

| SamSon a răspuns:

Intrii pe profilul persoanei si dedesubtul pozei scrie adauga prieten!

| Yummi a răspuns:

Dia click pe poza lui si dai `adauga ca prieten`

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Intri pe profilul unei persoane si dai click pe "Adaugare prieten" happy