| DeutzianăEu a întrebat:

Bunăă tuturor wave! Am nevoie urgentă de un răspuns la următoarea întrebare: Cum adaug prieteni pe TPU și ce fac ca să le accept cererile de prietenie? Fundă celui mai folositor răspuns puppy dog eyes love struck!
P.S. : Scuzați categoria =D!

Răspuns Câştigător
| XмιѕтιqυєX a răspuns:

Păi ca să adaugi prieteni dai pe profilul cuiva şi dai pe adaugă ca prieten şi apeşi pe da.Iar ca să accepţi ai acolo unde scrie Logat ca... şi mai jos ai o listă ->oracol TPU
->vizualizare profil
etc...şi cauţi acolo până găseşti ->Prieteni, iar când îţi apare acolo un număr după prieteni înseamnă că cineva ţi`a trimis cerere.Depinde ce număr, poate 1 persoana, poate 2 persoane.

Baftă!

1 răspuns: