| DeutzAnonimăăă a întrebat:

Îmi puteți spune cum pot să adaug prieteni? Mă refer pe TPU.Dau fundă puppy dog eyes puppy dog eyes!
P.S.:Scuzați categoria big grin.

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Dai la profilul userului TPU pe care doresti sa il adaugi la prieteni, sub poza va aparea "adaugare p[rieten" apesi aoclo, dupa confimra si gata.
Bafta!

| SimonaCristina a răspuns:

Sub poza de profil a fiecaruia scrie ''adauga ca prieten '', dai clic pe spatiul verde, confirmi si astepti sa iti dea accept, ca pe mess.
Funda!

| Andrei0510 a răspuns:

Intri pe profilul celui pe care vrei sa-l adaugi ca prieten si mai jos de poza lui/ei de profil scrie "adauga prieten". Apesi pe el si iti va aparea un chenar, la care va trebui sa daiok/da.Multa bafta! happy

| XмιѕтιqυєX a răspuns:

Păi sub fiecare poză de profil e chenarul ăla verde pe care scrie "adaugă ca prieten" şi poţi să scrii de ce ai vrea să`ţi fie prieten în chenarul ăla, dacă nu vrei poţi să dai pur şi simplu pe "Da".

Baftă!