| TheCritic a întrebat:

Cum scap de alergia la pisici? De fapt le urasc si, incep sa ignesc cand le vad.Nu le suport.Merci

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna TheCritic,
In primul rand nu uita ca nu esti singurul care are alrergie. Exista ceva tratamente pentru alergii. O strategie ar fi sa stai cateva minute pe zi langa praf dar nu merge intotdeauna.
Tu pana la urma nu le suporti sau ai alergie?
Daca nu le suporti atunci nu prea ai ce face doar daca nu incerci din propria ta vointa sa te aproprii de una. Nu trebuie sa ne placa tuturor animalele dar ar trebui sa le oferim o sansa inainte.
Pa, pa