| AnneBre a întrebat:

De ceva vreme am observat că pisicii mele i-au iesit niste bube pe piele in zona capului şi a gatului. Cred că o mănâncă fiindcă se cam scarpină. Ce credeţi că e? I-am luat un unguent dar nu dă prea mari rezultate.

3 răspunsuri:
| AlexandraHNY a răspuns:

Da de ce dai tu cu unguent cand nu sti despre ce e vb?
poate sa fie o exema sau poate chiar o iritatiee ff grava de la vreo bacterie ce ii provoaca moartea...
du-te cu ea la veterinar
nu o lasa asa...nu te costa o avere si esti sigura ca scapa si nu are nimic

| YumiSukinanda a răspuns:

inseamna ca are capuse daca are rani sange, inseamna ca are capuse care au intrat in piele si iau facut rani. sper ca te-am ajutat si sanatate, dar ca sa scapi de capuse e foarte greu nici cu benzina nu merge...

| Giulia97Anna a răspuns:

Du-te la medicul veterinar