| KinderBeeeib a întrebat:

De Inviere o prietena vine le mine si pana la 12 noaptea ne gandeam sa ne uitam la un film de groaza dar ne-am gandit daca e pacat adica pe bune Inviere,Iisus Hristos,Dumnezeu si demoni,exorcizari etc etc dar poate nu e pacat, nu stiu voi ce ziceti!

Răspuns Câştigător
| xoxolove96 a răspuns:

Anul trecut de pasti am fost si eu la o prietena si ne-am uitat la rec si azi sunt sanatoasa. cred ca Dumnezeu ne-a ierta big grin

1 răspuns:
| SyncMasterSA300 a răspuns:

Doamne, prieteni, de cand sa te uiti la imagini filmate de alte persoana sa fie un pacat, serios, pana la urma "exorcizarile" prezinta o lupta impotriva demonilor, de ce ar fi un pacat sa le vizualizezi, mai ales nu fiind reale.
Doamne, la ce ajunge religia, de graba o sa fie pacat sa respiri des...