| doolce_5899 a întrebat:

TPU! De unde mai imi pot lua un perus-femela sanatoasa( pe primul l-am luat din Grand Arena, dar am fost si acum acolo dar erau bolnavi si nu erau vioi; am un mascul ). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Til poti cumpara din orice magazin.trebuie sa ai grija sa aiba penajul complet si colorat.In magazin nu sunt prea vioi perusi.crede-ma femela mea statea pe un bat si nu facea nimic. Dupa ce am aduso acasa s-a dezlantuit...Ai grija ca o sa roada mult mai ales firele

1 răspuns:
| doolce_5899 explică:

Sunt din Bucuresti.