| TheMusicBoy a întrebat:

Deci am un boxer si o prietena de familie si-a luat boxerita. Ea are 9 luni iar boxerul meu are 10 ani, anul viitor 11 si sunt curios de ceva. De la ce varsta se pot imperechea boxerii? Adica boxerul meu il pot imperechea dar boxerita de la ce varsta?

1 răspuns:
| Inkiu387 a răspuns:

Pai in general dupa ce ii vine menstruatia, dar as zice sa asteptati pana face in jur de 2 ani deoarece va deveni mult mai matura dupa ce ii imperecheati si nu va mai fi la fel de jucausa(asta din ce stiu eu)