| meister a întrebat:

Prietena mea s va muta anul viitor.,, o iubesc foarte mult si ea la fel,, sa tin relatie la distanta pana voi avea varsta necesara pentru a merge la ea si sa incepem sa formam o familie?

Răspuns Câştigător
| evelynne a răspuns:

Fa ce-ti zice inimahappy. Daca voi va iubiti cu adevarat, nu e nici o problema.Trebuie doar sa aveti incredere unul in celalalt si sa existe comunicare.:p

3 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai tine daca va iubiti tine inca fte mult doar ca trebuie s a aveti incredere unul in celalalt si sa nu fiti gelosi :*

aveti girja d voi bftakiss

| someone24 a răspuns:

Daca va iubiti si va respectati daaa merita.

| apollo_6950 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu te gandesti atat de departe, sa lasi lucrurile sa se intample de la sine si la timpul lor. Cat despre relatiile la distanta...sa stii ca o asemenea relatie se intretine cu mari sacrificii, deci trebuie sa fiti foarte hotarati si pregatiti, daca vreti sa faceti asta. Eu ti-o spun din proprie experienta.