| Alina140663 a întrebat:

Buna TPU...deci azi am prins un perus albastru si nu stiu in ce sa-l pun adica eu mai am 2 cunteze dar nu le place sa fie in aceeasi colivie si magazinle pentru animale sunt acum inchise. ce sa fac...pana luni?

Răspuns Câştigător
| costin1306 a răspuns:

Gasesti cusca la magazine, gen Carfoour, daca nu gasesti incearca sa i faci o cusca pana maine dintr o cutie de pantofi, ii faci multe caurele si e ok dar sa i pui ceva din care sa manance si sa bea apita.

1 răspuns:
| bunny_6472 a răspuns:

Lasa-l prin casa. verisoara mea cand al lasa afara din cusca el sta mereu in acelasi loc. funda?