| IsabelaIssa a întrebat:

Am un perus cu un piciorus fracturat. Nu se mai poate catara sus pe bare si doarme jos. Daca a intampinat cineva problema aceasta, mai e ceva de facut pentru a repara piciorusul? Sau o sa mai traiasca chiar si asa? Nu stiu exact ce a patit, probabil ca si l-a prins in gratiile de la colivie.

Răspuns Câştigător
| demonsoul90 a răspuns:

Si eu am avut un perus care avea piciorul rupt, l-am dus la veterinar dar degeaba, dupa cateva zile a murit.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Incearca sa iei legatura cu un medic veterinar, doar el iti poate da un sfat demn de luat in seama.
Chiar si la o farmacie veterinara ai putea cere o parere.
O zi buna sa aihappy

| J0B0MAT a răspuns:

Nu am patit asta.Dar du-l la un veterninar.