| Katyk3229 a întrebat:

deci cum ai putea sa-ti dai seama ca o pisica gestanta e in travaliu sau niște semne prin care ai putea sa-ti dai seama? Doresc sa-mi răspundă și cei care au mai avut pisici gestante care au născut.
Va rog fără hate!
DAU FUNDIȚĂ!

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=wFTgElUqa_M asa face cumva si pisica ta? Du-te de urgenta la veterinar, poate n-ai calculat cum trebuie, aduti aminte de data montei si calculeaza cand trebuie sa-i fete.

| Katyk3229 explică (pentru Vikaa):

Mersi mult am calculat si am gasit data aproximativă îți mulțumesc mult

| Vikaa a răspuns (pentru Katyk3229):

Cu mare drag; 3

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......ica-mea-a/

chiar trebuie sa facem spam pe TPU?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Omule ai 18 intrebari acelasi ce naiba e site ul asta bataie de joc
https://www.tpu.ro/utilizator/acmcay/intrebari/

| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

Probabil fata a intrat in panica, ori a pierdut calculul cand trebuie sa-i fete pisica ori are ceva complicatii pisica si nu poate sa nasca...

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

Exista veterinari, TPU nu este cabinet veterinar

| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

Da,asa este

| Vikaa a răspuns:

Cum se sime pisica? a fatat? daca nu, cand trebuie sa fete?

| Katyk3229 explică (pentru Vikaa):

Nu nu a născut veterinarul a spus că undeva pe 25 august va naște

| Vikaa a răspuns (pentru Katyk3229):

Mai 5 zile si ii naste, nastere usoara.

| Katyk3229 explică (pentru Vikaa):

Mersi și mersi mult pentru raspuns