| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! E greu să ții la bloc o cățea care o să aibă pui? Sau mai exact o să fie greu cu puii?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

E nevoie sa ai spatiu, de preferat o camera unde sa aiba culcus, un spatiu ingradit unde sa stea puii cat sunt mici, trebuie curatat de 2-3 ori pe zi la inceput si apoi cand puii incep sa misune si mai mult. Trebuie sa tii puii 8 saptamani inainte sa ii dai si daca nu sunt de rasa o sa fie destul de greu.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca va fi greu. La casă este altceva. Au o cusca afara.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E greu. Fac multă murdărie și dezordine și miros de câine.

| ReddY25 a răspuns:

Mai bine ii donezi