| bybby99 a întrebat:

Am un puii de cățea nou-născut și mârâie foarte tare. Ce sa-i fac? 1 Neaparat RASPUNS! Funda Funda Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OldDeath a răspuns:

Cand incepe sa maraie loveste-l USOR peste botic. mie mi-a mers sper ca si tie.

| bybby99 explică (pentru OldDeath):

Da, Dar mârâie foarte foarte tare... aproape că plângesad

| OldDeath a răspuns (pentru bybby99):

Atunci eu cred ca incearca sa latre si nu poate inca.nu vad alt motiv.incearca sa-l iei in brate si vorbeste-i.