| iulain13 a întrebat:

eu am niste broscute testoase si vreau sa le cumpar un acvariu mai mare si am vazut unul la 40 litri cu filtru cu pompa de aer (eu mai am unul), si neon. Si vreau sa il decorez sa arate cam asa :
https://www.google.ro/......ps?/search
Cu multe plante si radacini, pietre, numai ca problema e ca eu nu pot pune apa numai pana cam la 10 cm si broscutele tebuie sa stea si pe uscat. Intrebarea mea este, pot pune plante si decururi si la un acvariu cu broscute testoase? Si daca da dati-mi niste idei, de pe niste site-uri cu decoruri si plande ce ar trebui sa le pun.
Uitati acvariul pe care vreau sa il iau:
http://www.tocmai.ro/acvariu-40l-12335410.html

2 răspunsuri:
| VrajitorulMaleficRevine6666 a răspuns:

Poti sa pui pe fundul acvariului niste prune uscate si pe peretii acestuia niste fan, o sa arate super tare, eu asa am facut si testoasele mele au inceput sa rada,. Aminceput si eu sa rad cu ele dupa aia pana cand a venit hingherul si le-a luat, zi trista pentru mine...